KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15712011
nr 1571 2011
Blandteknik
Nika Muzychko, Ukraina. "Skog". Signerad, blandteknik, daterad 2022. Olja på duk, 69x39cm, yttermått inklusive ram: 76x46
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 16 oktober 2023
kl 18:42:14
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
16 okt
Specialauktion ART FOR THE FUTURE
Läs mer om Specialauktion ART FOR THE FUTURE